निकुञ्जमा सप्ताहब्यापी कार्यक्रम

  ।   २०७८ चैत्र ३०, बुधबार १८:००

संवाददाता, बर्दिया ।

बर्दिया राष्ट्रिय निकुञ्जमा २७ औं बन्यजन्तु सप्ताहको कार्यक्रम गरिने भएको छ ।

प्राप्त जानकारी अनुसार मानव बन्यजन्तु ‘सहअस्तित्व : हाम्रो साझा दायित्व’ भन्ने मूल नाराका साथ बैशाख १ गतेदेखी बैशाख ७ गतेसम्म विभिन्न कार्यक्रमहरु आयोजना गर्न लागीएको बर्दिया राष्ट्रिय निकुञ्ज कार्यालयले जनाएको छ ।

#बर्दिया     #निकुञ्ज

Next Post

नेपालगंजमा जसपा बाहेकका राजनीतिक दललाई उम्मेदवार छनौट गर्न सकस

२०७८ चैत्र ३०, बुधबार १८:००
प्रेम विश्वकर्मा, बाँके । उम्मेदवारको मनोनयन दर्ता गर्ने दिन नजिकिदै गर्दा बाँकेमा स्थानीय तह निर्वाचनका गतिविधि ह्वातै बढेका छन । राजनीतिक दलहरु पार्टीका आधिकारिक उम्मेदवार छनौट गर्ने देखी भेटघाटमा बेस्त छन । नेताहरु सँग एकैछिन कुरा गर्ने समेत फुर्सद छैन । ८ वटा पालिका र ८१ वटा वडा रहेको बाँकेमा धेरैको […]