बिश्व हिन्दु परिषद नेपाल मार्फत सरकारलाई धन्यवाद र प्रशंसा

  ।   २०७८ भाद्र २५, शुक्रबार १९:५१

नेपालगन्ज । बहुसंख्यक हिन्दुहरुको आस्थाको केन्द्र पशुपति नाथको मन्दिर सर्वसाधारणको लागि भौतिक रुपमा खुल्ने सरकारले निर्णय गरेको छ ।

सरकारको निर्णयको प्रसंसा गर्दै विश्व हिन्दु परिसद नेपालले आज शुक्रबार एक प्रेस बिज्ञप्ति निकालेको छ । प्रेस विज्ञप्ति मार्फत सर्वसाधारणको लागि मन्दिर खोल्ने निर्णय स्वागत योग्य र प्रसंशनिय भएको जनाइएको छ । धन्यवाद दिदै विश्व हिन्दु परिषद नेपालले भगवानको जयजयकार गरेको छ । बाँकि प्रेस बिज्ञप्तिबाट……………….

Next Post

अर्थमन्त्री शर्माद्वारा प्रस्तुत बजेटका ११ लोकप्रिय बुदा

२०७८ भाद्र २५, शुक्रबार १९:५१
   नेपालगन्ज । नेपाल सरकारका अर्थमन्त्री जनार्दन शर्मा (प्रभाकार) द्वारा आज शुक्रबार लोकप्रिय बजेट प्रस्तुत गरिएको छ । नेकपा एमालेबाट प्रतिनिधित्व गर्ने सांसदहरुको प्रतिरोधको बीचबाटै शर्माले लोकप्रिय ११ वटा बुधालाइ प्रभावकारी रुपमा लागु गर्ने गरि बजेटे प्रस्तुत गर्नु भएको हो । उर्जामन्त्री भएको बेला २० घण्टे लोडसेडिङलाई हटाउन सफल मन्त्री […]