राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागमा जागिर खुल्यो

  ।   २०७७ चैत्र १३, शुक्रबार १२:१३

संवाददाता  ।
राष्ट्रिय अनुसन्धान विभागले विभिन्न तहका लागि कर्मचारी माग गरेको छ ।

विभागले आज एक सूचना प्रकाशित गर्दै अनुसन्धान अधिकृत (राजपत्राङ्कित तृतीय श्रेणी सरह) २१ जना, अनुसन्धान सहायक (राजपत्र अनङ्कित द्वितीय श्रेणी सरह) ३२ र सहायक सूचक (राजपत्र अनङ्कित चतुर्थ श्रेणी सरह) पदका लागि ५१ जना माग गरेको हो ।

अनुसन्धान अधिकृत हुन कम्तिमा स्नातक तह उत्तिर्ण गरेको हुनुपर्छ भने उमेर २१ वर्ष पूरा भई २५ वर्ष ननाघेको हुनुपर्छ । अनुसन्धान सहायक हुन कम्तिमा प्लस टु वा सो सरह पास गरेको र १८ वर्ष पूरा भई २५ वर्ष ननाघेको हुनुपर्ने सूचनामा उल्लेख छ ।

सहायक सूचक पदमा भने एसएलसी वा एसईई पास गरेको हुनुपर्छ । १८ वर्ष पूरा भई २५ वर्ष ननाघेकोले यस पदमा दरखास्त दिन सक्नेछन् । विभागको वेवसाइट धधध।लष्मभउत।नयख।लउमायिनष्ल बाट पनि फारम भर्न सकिन्छ ।

२०७८ वैशाख १२ गतेभित्र दरखास्त दिइसक्नुपर्ने विभागले जनाएको छ ।

प्रशासन डटकमबाट

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

रेशम चौधरी र महेश बस्नेत बीच भेट, मुद्दा फिर्ता प्रक्रिया सुरु भएको दाबी

२०७७ चैत्र १३, शुक्रबार १२:१३
लक्की चौधरी । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको योजना कार्यान्वयन गर्ने जिम्मेवारी पूरा गर्ने भनेर चिनिनुभएका एमाले नेता महेश बस्नेतले कैलाली १ नंम्बर बाट निर्बाचित सांसद रेशम चौधरीसँग भेट गर्नुभएको छ । पछिल्लो समय एमाले र जनता समाजबादी पार्टी बीच सत्ता समीकरण सहमतिको अन्तिम चरणमा पुगेको भनिएका बेला भएको यो भेटलाई […]