खजुरा गठबन्धनका अध्यक्षका उम्मेदवार तुफान द्वारा इदको शुभकामना

  ।   २०७९ बैशाख २०, मंगलवार ०८:४७


नेपालगन्ज । खजुरा गाउपालिका गठबन्धन( माओवादी/कांग्रेस) का अध्यक्षका उम्मेदवार डम्बर बिक तुफानले मुस्लिम धर्मावलम्बीहरुको महान पर्व इदुल फित्रको उपलक्ष्यमा खजुराबासीलाई शुभकामना दिनु भएको छ ।

बैशाख ३० गते हुने निर्वाचनमा खजुराका मुस्लिमहरुले एकताबद्ध भएर गठबन्धनलाई मतदान गर्ने जनाएका छन् । मधेसी मुस्लिमको लागि लामो संघर्षगर्दै आएका नेता तुफानलाइ मतदान गर्नेमा आफुहरु ढुक्क भएको मुस्लिम धर्मावलम्बीहरुको एक स्वर छ । मुस्लिम, मधेसी लगायत सम्पुर्ण खजुराबासीका प्रिय पात्रका रुपमा परिचीत तुफान नै एकल बिजयी उम्मेदवार भएको खजुराबासीको मुल्यांकन छन् ।

तुफान बेगका साथ खजुरामा उडिरहनु भएको छ । आज बिहानै खजुराका मुस्लिम धर्मावलम्बीहरुको धार्मिक स्थल मै पुगेर सबै जातजातिलाई समान व्यबहार गरिने कुरामा आफू सचेत रहेको जनाउनु भयो ।

Next Post

विश्व प्रेस स्वतन्त्रता दिवस—२०२२ को अवसरमा अध्यक्ष विपुल पोख्रेलको शुभकामना

२०७९ बैशाख २०, मंगलवार ०८:४७
सन् १९९१ मा नामिबियाको विण्डहकमा भएको एउटा महत्वपूर्ण सम्मेलनले संसारका सबै प्रेस तथा अभिव्यक्ति स्वतन्त्रताका पक्षधरहरुलाई सधै उत्साहित र उत्प्रेरित गर्नेगरी एउटा घोषणापत्र जारी ग¥यो । त्यो दिन अंगजी क्यालेण्डर अनुसारको मे ३ तारिक थियो । त्यसैले आजको दिन प्रेस तथा अभिव्यक्ति स्वतन्त्रताका पक्षधरहरूका लागि महत्वपूर्ण दिन मानिन्छ । आज […]