हातमा सत्ता आए देशमा देशलाई उलट्पुलट बनाउने विप्लवको दाबी

  ।   २०७८ श्रावण ६, बुधबार १७:०३

संवाददाता ।
नेकपाका महासचिव नेत्रविक्रम चन्द (विप्लव) ले आफ्नो हातमा सत्ता आए देशमा देशलाई उलट्पुलट बनाउने दाबी गर्नुभएको छ । आज काठमाडौँमा रेडफ्रन्ट नामक म्यागजीनको बिमोचन गर्दै चन्दले हरेक विद्रोह अग्रगामी हुने बताउनुभएको हो ।

उहाँले अहिले पूँजीवादप्रति पूँजीपतिहरू नै सन्तुष्ट नभएको पनि दाबी गर्नुभयो । चन्दले नेपालमा सरकार बनाउँदा, पार्टी एक हुँदा, पार्टी फुट्दा पनि विदेशी चाहिने भन्दै दलालीकरणको भद्दा रुप भएको टिप्पणी गर्नुभयो ।

जनताले समान अवसर पाउनुपर्छ भनेर आफूहरू क्रान्तिमा लागिरहेको उहाँको भनाइ छ । उहाँले हरेक सत्ताले एउटा लुटेराको समूह बनाउने र त्यसले कहिल्यै नजित्ने पनि दाबी गर्नुभयोे ।

इकागज डटकमबाट

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

अमेरिकाका १३ राज्यका ८० ठाउँमा डढेलो

२०७८ श्रावण ६, बुधबार १७:०३
एजेन्सी । अमेरिकाका १३ राज्यका ८० ठाउँमा डढेलो लागेको छ । डढेलोका कारण लाखौँ हेक्टर जमिनमा नोक्सानी भएको छ भने घरसहित एक सय ६० वटा भौतिक संरचना नष्ट भएका छन् । अमेरिकाको ओरिगनमा इतिहासकै भयानक डढेलो लागेको त्यहाँका सरकारी अधिकारीलाई उदृत गर्दै अन्तर्राष्ट्रिय सञ्चारमाध्यमले जनाएका छन् । डढेलोका कारण त्यहाँका […]