माओवादी केन्द्र कोहलपुर-१० को अध्यक्षमा भुपेन्द्र सुनार चयन

  ।   २०७८ मंसिर ४, शनिबार १३:४५

नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी केन्द्र)  कोहलपुर नगरपालिका वडा नं १० को अध्यक्षमा भुपेन्द्र सुनार चएन हुनुभएको छ । शनिवार भएको नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी केन्द्रको कोहलपुर १० को दोस्रो वडा सम्मेलनले सुनारको अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय नयाँ कार्य समिती चएन गरेको हो । जसको उपाध्यक्षमा पद्मा पौडेल,सचिवमा तेज बहादुर बस्नेत,सह-सचिवमा सन्दीप थारु र कोषाध्यक्षमा पबित्रा घर्ति मगरलाई चयन गरेको छ ।

वडा सम्मेलनले सदस्यहरुमा अक्कल बहादुर सिजापती, लक्ष्मी कुवर, करिस्मा चन्द, रेउली एडी, बिर बहादुर रोकाय, कालि बहादुर रोकाय, नुर दिप कठायत, रोशन रावत, सर्जन घर्ति मगर, गिता रोकाय, मिमा पार्की कुमाल, अर्जुन देवकोटा, प्रेम बहादुर खत्री, तेज बहादुर थापा , धर्म बहादुर शाही र श्री बहादुर बस्नेतलाई चयन गरेको छ ।

सम्मेलनले १५ जना नगर प्रतिनिधी, सल्लाकाहार समिती सदस्य, जेष्ट कम्युनिष्ट मंञ्चका लागि पनी वडा वाट जाने प्रनितिधी छनोट गरेको निवर्तमान अध्यक्ष देबी लाल बोहराले जानकारी दिनु भयो ।
सम्मेलनको उद्धघाटन सत्रमा बोल्दै कार्यक्रमका प्रमुख अतिथी नेकपा माओवादी केन्द्रका नगर अध्यक्ष तुलाराज बिष्ट (बिहानी)ले माओवादी पुर्न गठन अभियानमा रहेको भन्दै माओवादीलाई पहिलो शक्ति बन्न कसैले रोक्न नसक्ने बताउनु भयो । राजनैतिक परिर्वतमा माओवादीले खेलेको भुमिका जस्तै अव बिकास र समृद्धिका लागि पनि माओवादीले नै पहल कदमी लिने दाबि गर्नु भयो ।

माओवादी केन्द्रको शनिवार देशभर वडा सम्मेलनहरु भई रहेका छन्। जस अन्तर्गत कोहलपुर नगरपालिकाका १५ वटै वडमा सम्मेलनहरु भई रहेका छन । सम्मेलन अघि कोहलपुर नगरपालिका वडा नं ११ मा झाकि र र्याली सहित नगर परिक्रमा गरेको माओवादी नेता बल बहादुर खड्काले जानकारी दिनु भयो ।

Next Post

कोहलपुर १५ मध्ये १३ वडा सम्मेलन सम्पन्न

२०७८ मंसिर ४, शनिबार १३:४५
कोहलपुर /नयाँ क्रान्तिकारी विचार र नयाँ क्रान्तिकारी पार्टी निर्माण गरौँ’ भन्ने मूल नाराका साथ नेकपा माओवादी केन्द्रको कोहलपुर नगरपालिका अन्तर्गत १५ मध्ये १३ वडाका वडा सम्मेलन सकिएको छ । देशभर एकै दिन वडा सम्मेलन सक्ने केन्द्रको निती अनुसार माओवादी केन्द्रले शानिवार देश भर वडा सम्मेलन गरेको हो । जस अन्तर्गत […]