गण्डकी, वाग्मती र प्रदेश एकका पहाडी भेगमा हल्का पानी पर्ने सम्भावना

  ।   २०७७ मंसिर १२, शुक्रबार ०७:५४

काठमाण्डौ । आज गण्डकी, वाग्मती र प्रदेश एकका पहाडी भेगमा पानी पर्ने सम्भावना रहेको जल तथा मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले जनाएको छ ।

अहिले पश्चिमी वायुको प्रभाव रहेको छ । पश्चिमी वायुको प्रभावका कारण गण्डकी, वाग्मती र प्रदेश एकका उच्च पहाडी तथा हिमाली क्षेत्रमा हल्का हिमपातको समेत सम्भावना रहेको महाशाखाका मौसमविद् प्रतिभा मानन्धरले जानकारी दिनुभयो । रातिदेखि पश्चिमी वायुको प्रभाव बिस्तारै कम हुने भएकाले पानी पर्ने सम्भावना छैन । प्रदेश एकमा आंशिक बद्ली मात्रै हुनेछ ।

बाँकी ठाउँको मौसम सामान्यतया सफा नै रहने उहाँले बताउनुभयो । यसैबीच भारतमा आएको निवार नामक तुफानको असर नेपालमा नपर्ने उहाँले बताउनुभएको छ । तुफान कमजोर बन्दै गएकाले यसको असर नेपालमा नपर्ने तर बंगालको खाडीमा बनेको न्यूनचापीय रेखाको प्रभाव के कति पर्छ भन्नेबारे अध्ययन विश्लेषण भैरहेको र अहिले नै यकिन गर्न नसकिने मौसमविद् मानन्धरले बताउनुभयो । उज्यालो अनलाइन

Next Post

४ लाख रुपैंया राखिएको झोला गाडीबाटै गायब

२०७७ मंसिर १२, शुक्रबार ०७:५४
४ लाख रुपैंया राखिएको झोला गाडीबाट गायब पारिएको छ । जाजरकोट देखि नेपालगन्ज आउने क्रममा बाँकेको बैजनाथ ३ नौबस्तकी राधिका बिकको रकम सहित झोला गायब भएको हो । भे१ख १९९९ नम्बरको गाडीमा ३६ बर्षिया राधिका र उहाँको भदैनी भेरी नगरपालिका अन्र्तगत पर्ने दमार बजारबाट बस्नुभएको थियो । दुई वटा झोला […]