स्थानीय युवा अभियन्तालाई बाल संरक्षण सम्बन्धि तालिम

  ।   २०७९ चैत्र २, बिहीबार १८:०२

संवाददाता, नेपालगंज ।

विपदका क्षेत्रमा क्रियाशिल युवा अभियन्तालाई लक्षित गरी नेपालगंजमा आजदेखी बाल संरक्षण सम्बन्धि तालिम शुरु भएको छ । तालिमको खजुरा गाउँपालिकाका अध्यक्ष डम्बर बहादुर बिकले उद्दघाटन गर्नुभएको हो ।

प्लान इन्टरनेशनलको आर्थिक सहयोगमा बाँके युनेस्को क्लवले सञ्चालन गरेको तालिम यही चैत्र ५ गते (आइतबार) सम्म चल्नेछ । तालिममा खजुरा गाउँपालिका र नेपालगञ्ज उपमहानगर क्षेत्रबाट प्रतिनिधित्व गर्दै ३० जना स्थानीय युवा अभियन्ताहरुको सहभागीता रहेको छ ।

प्रोटेक्ट परियोजना अन्तर्गत रहेको तालिमको उद्दघाटन कार्यक्रममा बाँके युनेस्को क्लबका कार्यकारी निर्देशक साजिद अलि सिद्दिकी, कार्यक्रम अधिकृत विनिता आरसी र फिल्ड सुपरवाइजर शंकर सिंह थारु पनि सहभागी हुनुहुन्थ्यो । बालअधिकारकर्मी आशिष बर्माले तालिममा प्रशिक्षण दिनुहुने जनाईएको छ ।

पत्रकार सिराज खानको सहयोगमा…

Next Post

नेपाल जिम्बाब्वेमा हुने विश्वकप छनोटमा स्थान बनाउन सफल

२०७९ चैत्र २, बिहीबार १८:०२
संवाददाता । आईसीसी क्रिकेट विश्वकप लिग टूको अन्तिम खेलमा यूएईलाई ९ रनले हराउँदै नेपालले नेपाल एकदिवसीय विश्वकप छनोटमा स्थान बनाएको छ । आज त्रिवि क्रिकेट मैदान, कीर्तिपुरमा टस जितेर पहिले ब्याटिङ गरेको यूएईले निर्धारित ५० ओभरमा ६ विकेट गुमाएर ३१० रन बनाएको थियो । जवाफमा नेपालले ४४ ओभरमा ६ विकेटको […]