मैत्रीपूर्ण फुटबल प्रतियोगिता, एक–एक गोलको बराबरीमा सकियो

  ।   २०७९ कार्तिक ६, आईतवार १७:०१

संवाददाता, गुलरिया ।

बर्दियाको गुलरियामा शनिबार आयोजित मैत्रीपूर्ण फुटबल प्रतियोगिता एक–एक गोलको बराबरीमा सकिएको छ ।

स्थानीय बबई क्याम्पस कवर्ड हलको खेलकुद मैदानमा आयोजित प्रतियोगितामा वडा अध्यक्ष सुरेश गौतम, नेकपा माओवादी केन्द्रका नगर अध्यक्ष गेहेन्द्र ढकाल (ज्ञानु) सहित ३५ बर्ष माथिका पूर्व राष्ट्रिय खेलाडीहरुको समेत सहभागीता रहेको थियो ।

गुलरिया नगरपालिका वडा नम्बर ४ ले आयोजना गरेको मैत्रीपूर्ण फुटबल प्रतियोगिताको फाइनल खेल भने तिहारपछि हुने पत्रकार भीम उचै ठकुरीले जानकारी दिनुभएको छ ।

Next Post

सत्ता गठबन्धनलाई जिताउन एक ढिक्का भएर लाग्नुपर्नेमा जोड

२०७९ कार्तिक ६, आईतवार १७:०१
संवाददाता, गुलरिया । बर्दिया निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ मा सत्ता गठबन्धनका उम्मेदवारलाई जिताउन एक ढिक्का भएर लाग्नुपर्नेमा जोड् दिईएको छ । आज गुलरियामा योङ्ग कम्युनिष्ट लिग (वाइसीएल) नेपाल नगरसमितिले आयोजना गरेको दिपावली तथा छठ पर्वको शुभकामना आदानप्रदान कार्यक्रममा सत्ता गठबन्धनका नेताहरुले यस्तो कुरामा जोड् दिएका हुन । सत्ता गठबन्धनले बर्दिया […]

सम्बन्धित समाचार