साइकल पाएपछि स्कुले छात्रा खुसी

  ।   २०७८ मंसिर १७, शुक्रबार १०:१२

संवाददाता, नरैनापुर

बाँकेको नरैनापुर गाउँपालिका अन्र्तगत पर्ने सामुदायिक सरकारी विद्यालयमा अध्ययरत ६ सय छात्रालाई साइकल उपलब्ध गराईएको छ ।

छात्राहरुलाई शिक्षामा सहजै पहुँच पु¥याउन लुम्बिनी प्रदेश सरकार, मुख्यमन्त्री शैक्षिक सुधार कार्यक्रम अन्तर्गत प्रदेश सांसद कृष्णा केसी (नमुना) लगायतका ब्यक्तित्वहरुको उपस्थितीमा निशुल्क रुपमा साइकल दिईएको हो ।

बिहिबार साइकल पाएपछि नरैनापुरका स्कुले छात्राहरु खुसी भएका छन ।

Next Post

विद्यार्थीलाई पठनपाठनमा सहजताको लागी झोला सहित सुट

२०७८ मंसिर १७, शुक्रबार १०:१२
संवाददाता, बढैयाताल, बर्दिया। ग्रेस कम्युनिटी नेपालले बर्दियाको बढैयाताल गाउँपालिका वडा नम्बर ३ मा रहेको श्री भवानी मावि सिमरामा अध्ययरत २२० जना विद्यार्थीलाई झोला र ट्¥याक सुट उपलब्ध गराएको छ । आज विद्यालयमा आयोजित एक औपचारिक समारोहका बीच जिल्ला शिक्षा समन्वयका अध्यक्ष समेत रहनुभएका जिल्ला समन्वय समिति बर्दियाका संयोजक शंकर प्रसाद […]