वर्तमान दलाल पुँजीवादी राज्यसत्ता पूर्ण रूपमा असफल भइसक्यो : विप्लव

  ।   २०७७ मंसिर ९, मंगलवार १४:२८

सातौं पार्टी पुनर्गठन दिवसका अवसरमा नेकपाका महासचिव विप्लवले बिशेष अन्र्तवार्ता मार्फत बर्तमान दलाल पुँजीवादी राज्यसत्ता पूर्णरुपमा असफल भइसकेको भन्दै नयाँ र वैज्ञानिक समाजवादी ब्यवस्था स्थापनाका लागी नेपालका सबै क्रान्तिकारी, देशभक्त युवाहरु, देशलाई माया गर्ने शक्तिहरु एकजुट भएर लड्न आह्वान गर्नुभएको छ ।

भिडियो अन्र्तवार्ता हेर्नुहोस । क्लिक

ई-रातो खबरबाट

Next Post

बाँके जिल्लाबाट आज थप २३ जना कोरोना जितेर घर फर्किदै

२०७७ मंसिर ९, मंगलवार १४:२८
बाँके । जिल्लाबाट आज (बुधबार) कोरोना भाइरस (कोभिड– १९) संक्रमण पुष्टि भएका २३ जना निको भइ डिस्चार्ज हुँदैछन् । जिल्ला कोभिड– १९ संकट व्यवस्थापन केन्द्र (डीसीसीएमसी) बाँकेका अनुसार आज डिस्चार्ज हुनेमा ७ जना महिला र १६ जना पुरुष रहेका छन् । यो सँगै जिल्लाभर कोरोना जित्दै डिस्चार्ज हुनेको संख्या तीन […]

सम्बन्धित शीर्षक