चिट्ठा पर्‍यो भनेर ठगी गर्ने तीन जना पक्राउ

  ।   २०७७ आश्विन ३०, शुक्रबार ०७:४४

दाङ । सामाजिक सञ्जाल इमोमार्फत लटरी (चिट्ठा) पर्‍यो भनेर ठगी गर्ने तीन जनालाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । दाङको लमही नगरपालिका ५ का दुई जना महिलालाई इमोमार्फत चिट्ठा पर्‍यो भनेर ठगी गरेको आरोपमा प्रहरीले उनीहरुलाई पक्राउ गरेको हो ।

पक्राउ पर्नेमा रौतहटको दुर्गा भगवती गाउँपालिका ६ का १८ वर्षीय सुमन झा, रौतहटकै देवाही गोनाही नगरपालिका ६ का ५० वर्षीय सोनालाल ठाकुर र पर्साको वीरगञ्ज महानगरपालिका १६ को नगवाका १८ वर्षीय राजनारायण चौरसिया रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङका प्रहरी प्रमुख गणेश चन्दले जानकारी दिनुभएको छ ।

गएको असोज २२ गते पीडित महिलाले इमोमार्फत चिट्ठा पर्‍यो भनेर आफूलाई ठगी गरेको भनेर जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा निवेदन दिएपछि दाङ प्रहरीले खोजीका क्रममा उनीहरुलाई पक्राउ गरेको उहाँले बताउनुभयो ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङको प्रहरी टोलीले रौतहट प्रहरीको सहयोगमा दुई जना र पर्सा प्रहरीको सहयोगमा एक जनालाई पक्राउ गरेको हो । उनीहरुले ठूलो धनराशीको प्रलोभन देखाए आईएमई तथा विभिन्न व्यक्तिगत बैंक खातामार्फत ६३ हजार रुपैयाँ रकम पठाउन लगाएका थिए । त्यो रकम पठाइसकेपछि पनि फेरि फोन, म्यासेज, भ्वाइस कलका माध्यमबाट थप रकम पठाउन बारम्बार आग्रह गरेपछि महिलाहरुले आफू ठगिएको महसुस गरेर प्रहरी कार्यालयमा निवेदन दिएका थिए ।

त्यही निवेदनको आधारमा प्रहरीले अनुसन्धान अघि बढाउँदा रौतहट र पर्सा जिल्लाबाट उनीहरुलाई पक्राउ गरेको प्रहरी प्रमुख चन्दले बताउनुभयो । उज्यालो अनलाइन

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

कोभिडको नकारात्मक असर अर्थतन्त्र र सीमान्तकृत किसानमा : प्रधानमन्त्री ओली

२०७७ आश्विन ३०, शुक्रबार ०७:४४
काठमाण्डौ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोभिड महामारीले अर्थतन्त्र र सीमान्तकृत किसानलाई अझ बढी नकारात्मक असर पारेको बताउनुभएको छ । विश्व खाद्य दिवसका अवसरमा शुभकामना दिदै उहाँले कोरोना महामारीको नकारात्मक असरबाट कृषि क्षेत्रलाई बचाउन र खाद्य सुरक्षा तथा उपलब्धताको सुनिश्चितताका लागि अग्रसर हुन सम्बन्धित निकायलाई आह्वान गर्नुभएको छ । प्रधानमन्त्री […]