नेकपा सचिवालयको बैठक पेरिसडाँडामा बस्ने

  ।   २०७७ भाद्र ३१, बुधबार १७:११

काठमाडौं । सत्तारूढ नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा)ले सचिवालय बैठक आह्वान गरेको छ । सचिवालय बैठक शुक्रबार बिहान ११ बजे जनसंगठनहरूको कार्यालय रहेको स्थान पेरिसडाँडामा बस्नेगरी तय भएको एक सदस्यले बाह्रखरीलाई जानकारी दिनुभयो ।

नेकपाको सचिवालय बैठक पहिलोपल्ट पेरिसडाँडामा बस्न लागेको हो ।
पार्टी एकतालगत्तै नेकपाले धुम्बाराहीलाई मुख्यालय र पेरिसडाँडामा जनसंगठनहरूको कार्यालय राख्ने निर्णय गरेको थियो ।

स्थायी कमिटी बैठकले प्रचण्डलाई पूर्ण कार्यकारी अधिकार प्रत्यायोजन गरेपछि पहिलोपटक पेरिसडाँडामा सचिवालय बैठक बस्न लागेको हो । बैठकमा समसामयिक राजनीतिक विषय, सरकारको काम र अरू विषयमा छलफल हुने बताइएको छ ।

Next Post

बुधबार नेप्से ५ दशमलव ३६ अङ्कले बढ्यो

२०७७ भाद्र ३१, बुधबार १७:११
काठमाण्डौ । शेयर बजार परिसूचक नेप्से बुधबार बढेको छ । नेप्से पाँच दशमलव ३६ अङ्कले बढेर १५ सय ४१ दशमलव ४० अङ्कमा पुगेको छ । बुधबार बैंक बाहेक अरु सबैजसो समूहको शेयर बढेको छ । होटल समूहको शेयर एक सय ४२ अङ्कले, जीवन बीमाको ७२ अङ्कले, जलविद्युतको ५४ अङ्कले र […]

सम्बन्धित समाचार