रबिन्द्र मिश्र द्धारा २५ लाखको ‘काठमाडौँ क्षेत्र नं १ सरोकार कोष’ स्थापनाको घोषणा

  ।   २०७९ मंसिर ६, मंगलवार १३:१०

संवाददाता ।

देस्रो पटक पनि निर्वाचनमा पराजित भएपछि चर्चित पूर्व पत्रकार रविन्द्र मिश्रले काठमाडौं निर्वाचन क्षेत्र नम्बर १ मा ‘काठमाडौँ क्षेत्र नं १ सरोकार कोष’ स्थापना गरेको घोषणा गर्नुभएको छ ।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुक मार्फत एउटा प्रेस विज्ञप्ति जारी गर्दै मिश्रले कोष बारे जानकारी गराउनुभएको हो ।

मिश्रले बिज्ञप्तीमा भन्नुभएको छ, ‘मेरो पृष्ठभूमि पत्रकारिता र परोपकारसँग जोडिएको छ । मैले पत्रकारितामा फर्किने या पत्रकारितामार्फत् आफनो निर्वाचन क्षेत्रलाई योगदान गर्ने सम्भावना म देख्दिन । तर व्यापक प्रतिकूलतामाझ पनि ममाथि विश्वास गर्ने काठमाडौँ क्षेत्र नम्बरं एकका मतदाताप्रति आभार प्रकट गर्न मैले मेरा पछिल्ला दुई पुस्तक (विचारभन्दा माथि देश र राजनीतिसँगै राजकाज) बाट प्राप्त हुने लेखकश्व र त्यसमा थप रकम जोडेर रु २५ लाखको ‘सीड मनि (बीज पैसा) बाट ‘‘काठमाडौँ क्षेत्र नं १ सरोकार कोष’ स्थापना गर्ने निर्णय गरेको छु । त्यसले मलाई मनमा अलिकति भए पनि शान्ति दिनेछ ।’

रबिन्द्र मिश्र २०७४ सालको निर्वाचनमा पनि थोरै मतले पराजीत हुनुभएको थियो ।

– मिश्रको प्रेस बिज्ञप्ती हेर्नुहोस ।

 

Next Post

सडकमा छाडा पशुचौपाय छोड्ने ब्यक्तिलाई ६ महिनाको सजाय

२०७९ मंसिर ६, मंगलवार १३:१०
संवाददाता । भारतमा गुजरात राज्यको एक अदालतले सडकमा छाडा पशुचौपाय छोड्ने ब्यक्तिलाई ६ महिनाको सजाय फैसला सुनाएको छ । अदालतले सडकमा गाइबस्तु छोड्ने कार्य बढेको र त्यसले सडक दुर्घटना पनि बढाएको भन्दै प्रकाश जयराम देसाई नाम गरेका ब्यक्तिलाई ६ महिनाको सजाय सुनाएको हो । भारतीय राज्य मध्येको एक गुजरातमा गाइको […]

सम्बन्धित समाचार