मिसेज नेपालगन्जको पहीलो अडिसन बाट २१ जना छानिए ।

  ।   २०७९ भाद्र ३, शुक्रबार २०:०४

नेपालगन्ज । तिज नृत्य प्रतियोगिता संगै फेसन सो र मिसेज नेपालगञ्जको पहीलो अडिसन बाट २१ जना छनोट भएका छन् । मिसेज नेपालगञ्जको लागि भएको पहीलो अडिसन बाट २१ जना गृहणी महीला छनोट भएका हुन् । ६७ जना प्रतिस्पर्धि मध्ये बाट २१ जना महीला छनोट गरिएको आयोजक अवधि मिडिया ग्रुप प्रा लि द्धारा सञ्चालित जी नेपाल फोरके टेलिभिजनले जनाएको छ ।          मिसेज नेपालगञ्ज प्रतियोगिताको निर्णायकमा सुबिना अधिकारी ,गिता क्षेत्री वर्नवाल ,नृत्य निर्देशक भरत महतो , कृष्णा पोण्डे लगायत रहेका थिए । नृत्य बिधाको अडिसन भने भोली शनिबार ४ गते मेरो प्लानेटमा ११ बजे देखि हुने आयोजकले जनाएको छ । प्रतियोगिहरुले ३ मिनेटको गितमा आफ्नो प्रस्तुती राख्नुपर्ने टेलिभिजन प्रमुख आशिष गुप्ताले बताए ।  प्रतियोगिताको फाइलनमा नायिका करिश्मा मानन्धर , पुर्व मिस नेपाल सदिक्षा श्रेष्ठ सहभागि हुने र फाइनल यही ११ गते हुने आशिष गुप्ताले जानकारी दिए । प्रतियोगितामा नृत्य र फेसन संगै मिसेज नेपालगञ्ज बिधाका फस्ट रनरअपले ५१ हजार , सेकेन्ड रनरअपले ३१ हजार, थर्ड रनरअपले २१ हजार पुरस्कार र गिफ्ट ह्याम्पर पाउनेछन् ।     

Next Post

तीज मनाउने आ-आफ्नै शैली कसैले नाचेर त कसैले रगत दान गरेर

२०७९ भाद्र ३, शुक्रबार २०:०४
नेपालगन्ज । हिन्दु महिलाहरूको महान पर्व हरितालिका तीज नजिकिदै गर्दा महिलाहरुले विभिन्न तरिकाले तीज मनाइरहेका छन् । नेपालगन्जका विभिन्न होटल, कटेज र पार्टीप्यालेसमा तामझामका साथ नाच्दै, दर खाँदै दिदीबहिनीहरुले मनाउने तीजले विकृतिको रुपलिदै गएको जान्नेमान्नेहरु बताउँछन् । सनिवार नै नेपालगन्जका दुई होटलमा दुई पार्टीका महिलाहरुले तीज मनाए । सि एस […]