ईपीएल : चेल्सी शीर्ष स्थानमा पुग्यो, लिड्स युनाइटेड ३-१ गोलले पराजित

  ।   २०७७ मंसिर २१, आईतवार ०७:१७


एजेन्सी । इङ्ग्लिस प्रिमियर लिग (ईपीएल) मा चेल्सी शीर्ष स्थानमा पुगेको छ ।

आफ्नै घरेलु मैदान स्ट्यामफोर्ड ब्रिजमा गएराति भएको खेलमा लिड्स युनाइटेडलाई ३–१ गोलले पराजित गर्दै चेल्सी शीर्ष स्थानमा पुगेको हो । लिड्ससँगको खेल जितेसँगै चेल्सीको ११ खेल खेल्दा २२ अङ्क जोडेको छ । चेल्सीसँग पराजित भएको लिड्स ११ खेलमा १४ अङ्कसहित १३ औँ स्थानमा रहेको छ ।

यसअघि चेल्सीको मैदानमा भएका दुई क्लबबीचको १२ प्रतिस्पर्धामध्ये २ खेलमा मात्रै लिड्स विजयी हुन सफल भएको छ । लिड्स र चेल्सीबीच २०१० को ईएफएल कपमा पनि प्रतिस्पर्धा भएको थियो । त्यसबेला चेल्सीले लिड्लाई ५–१ गोलले पराजित गरेको थियो ।

अंक तालिकामा टोटनह्याम हटस्पर १० खेल खेल्दै २१ अंक बनाएर दोस्रो स्थानमा छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

रुसमा सुरु भयो कोरोनाविरुद्ध खोप अभियान

२०७७ मंसिर २१, आईतवार ०७:१७
रुस । रुसमा कोरोना भाइरसविरुद्ध खोप अभियान सुरु गरिएको छ । शनिबारबाट सुरु भएको खोप अभियानको पहिलो चरणमा हजारौं चिकित्सक, शिक्षक र जोखिममा रहेका अन्य पेशाकर्मीहरुले खोप लगाउन नाम दर्ता गराएका छन् । पहिलो दिन शनिबार राजधानी मस्कोमा ५ हजार जनालाई कोरोनाविरुद्धको खोप लगाइसकिएको छ । रसियाकै गमलेय इन्स्टिच्युटले बनाएको […]