२९ जना डिस्चार्ज

  ।   २०७७ आश्विन २२, बिहीबार ०८:२६

नेपालगन्ज । बाँकेका विभिन्न आइसोलेसनबाट २९ जना संक्रमित डिस्चार्ज भएर घर फर्किदै छन् । १३ जना महिला र १६ जना पुरुष गरि २९ जाना बिहीबार डिस्चार्ज हुन लागेका हुन् ।

स्वास्थ्य फोकल पर्शन नरेश बाबुका अनुसार हालसम्म बाँकेमा जम्मा संक्रमितहरुको संख्या २ हजार २ सय ३८ पुगेको छ । निको भएर घर फर्किनेहरुको संख्या १ हजार ७ सय ९ जना पुगेको छ । अब विभिन्न आइसोलेसनमा ५ सय २५ जना उपचाररत छन् भने अन्य जिल्लाका बाँके आइसोलेसनमा १८ जना र बाँकेका मात्रै ५ सय ७ जना उपचाररत रहेको श्रेष्ठले जारी गरेको रिपोर्टमा उल्लेख गरिएको छ ।

बाँकेमा अहिले सम्म मृत्यु हुनेको संख्या २२ पुगेको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सभ्य समाजको मियो नारी शक्ति नै हो

२०७७ आश्विन २२, बिहीबार ०८:२६
हासिरहेकि मुस्कुराइरहेकि एक नारी जुन घरमा हुन्छिन्, जसको कदममा प्रेमको गीत हुन्छ, जसको मनमा खुशीको बाहार हुन्छ, जसले बाच्नुको एक आनन्द पाइरहेकी हुन्छिन्, जसको श्वास-प्रश्वासमा प्रेम भरिएको हुन्छ । उनी जून घरको केन्द्रमा हुन्छिन्, त्यो घरमा एक नयाँ सुवासना, एक नयाँ संगीत उत्पन्न हुन्छ । यो एउटा घरको मात्रै प्रश्न […]