मतदान स्थलमा सुरक्षाकर्मीको गोली लागेर १ जनाको मृत्यु

  ।   २०७९ मंसिर ४, आईतवार १८:१९

संवाददाता ।

बाजुरा जिल्लाको त्रिबेणी नगरपालिका वडा नम्बर ७ मा सुरक्षाकर्मीले चलाएको गोली लाग्दा १ जनाको मृत्यु भएको छ । मृत्यु हुनेमा त्रिबेणी नगरपालिका ७ का संजिव अएडी रहनुभएको छ ।

घाइते भएका स्थानिय मध्ये २ जनाको अबस्था सामान्य रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय बाजुराले जनाएको छ । नाट्यस्वरी आधारभुत बिद्यालयमा रहेको मतदान केन्द्रमा सुरक्षाकर्मीले गोली चलाउदा अएडीको मृत्यु भएको जनाएको छ ।

बडिमालिका खबर डटकमबाट

Next Post

चर्चित रेडियो कार्यक्रम ‘बहकिने मन’ का सञ्चालक महाविर विश्वकर्माको सवारी दुर्घटनामा परेर निधन

२०७९ मंसिर ४, आईतवार १८:१९
संवाददाता । चर्चित रेडियो कार्यक्रम ‘बहकिने मन’ का सञ्चालक महाविर विश्वकर्माको सवारी दुर्घटनामा परेर निधन भएको छ । चितवनको माडीबाट काठमाडौं जाने क्रममा आज बिहान अन्दाजी साढे ५ बजेतिर विश्वकर्मा चढेको माइक्रोबस ट्रकमा ठोक्किदा उहाँको निधन भएको जिल्ला प्रहरी कार्याल्य चितवनले जनाएको छ । दुर्घटना लगत्तै विश्वकर्मालाई मेडिकल कलेज चितवन […]

सम्बन्धित समाचार