कोहलपुरमा निषेधाज्ञा खुकुलो पारे संगै पसल खोल्न पाइने कुन बार कुन ? ( सुचिसहित)

  ।   २०७७ भाद्र १०, बुधबार १९:२५

बाँके । कोहलपुर नगरपालिकाले लकडाउन खुकुलो पार्दै बार अनुसार पसल खोल्न पाउने ब्यबस्था गरेको छ । बुधबार कोहलपुर नगरपालिकामा बसेको सर्वपक्षिय बैंठकले कोहलपुरमा लागु गरिएको निषेधाज्ञा खुकुलो गर्ने निर्णय संगै सो नियम लागू गर्ने भएको हो ।

तीन हप्ता निषेधाज्ञा गरेको कोहलपुर नगरपालिकाले बिकल्पाका रुपमा पसल खोल्ने नया उपाए रचेको नगरपालिका स्रोतले जनाएको छ ।

कुन बरमा कुन पसल खोल्न पाइने, तालिका यस प्रकार छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

नेपालगन्ज नर्सिङ क्याम्पसले गराईदियाे काेराेना बिमा

२०७७ भाद्र १०, बुधबार १९:२५
नेपालगन्ज । त्रिभुवन विश्वविद्यालय चिकित्सा शास्त्र अध्ययन संस्थान नेपालगन्ज नर्सिङ क्याम्पस बाँकेमा कार्यरत अाफ्ना शिक्षक तथा कर्मचारिहरुलाई काेराेना बिमा गराईएकाे छ । काेराेना भाईरसकाे महामारिबाट मुलुक अाक्रान्त भईरहेकाे बेला शिक्षक तथा कर्मचारीहरुलाई राहत हाेस् भनेर बिमा गराईएकाे क्याम्पस प्रमुख तुलसा सुनारले जानकारि दिनु भयाे । क्याम्पसमा कार्यरत कुनै पनि शिक्षक […]