इसाई परम्पराअनुसार अन्जु र थीरले गरे विवाह

  ।   २०७७ फाल्गुन १३, बिहीबार ०६:०६

काठमाडौं । गायिका अन्जु पन्तले प्रेमी थीर कोइरालासँग विवाह गरेकी छन्। ४ वर्षको प्रेमलाई उनीहरुले विवाहमा परिणत गरेका हुन्। बुधबार काठमाडौंको एक चर्चमा पुगेर उनीहरुले विवाह गरेका थिए। उनीहरु दुबै इसाई धर्मावलम्बी भएका कारण सोही परम्पराअनुसार विवाह गरेका हुन्।

अन्जु र थीरको केही समय अगाडि मात्र प्रेम सम्बन्ध सार्वजनिक भएको थियो। उनीहरूले तत्काल विवाह नगर्ने बताउँदै आएका थिए। थाहाखबर

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

नागरिकले सत्य कुरा बुझ्ने मौका पाए, संसद् पुनर्स्थापना भएर केही बिग्रिएको छैन : शङ्कर पोखरेल

२०७७ फाल्गुन १३, बिहीबार ०६:०६
काठमाण्डौ । लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री तथा नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) को ओली समूहका स्थायी कमिटी सदस्य शङ्कर पोखरेलले प्रचण्ड–माधवहरू गैर–कम्युनिस्ट पार्टीको नेतृत्वको सरकारका लागि भिख माग्दै हिँडेको बताउनुभएको छ । बुधवार नेकपा ओली निकट राष्ट्रिय युवा सङ्घ नेपालको प्रथम केन्द्रीय कमिटी बैठकलाई सम्बोधन गर्दै स्थायी कमिटी सदस्य पोखरेलले प्रचण्ड–माधव पक्षको […]