Janme Aaja Baalak…….. | जन्मे आज बालक….. | New Nepali Dance Christmas Song | 2020

  ।   २०७७ मंसिर ३०, मंगलवार १२:२९

Janme Aaja Baalak…… Vocal: Vikas Basel/ Sandeepa/ Nilu Music/ Arrange/ Mix-Master: Vikas Basel Choreography: Pratima Bashayal/ Chandra Prakash Chaudhary Editing: Raj Kumar Chaudhary Dancers: Sandeep, Chandra, Sandeepa, Srijana, Shraddha —————————————————————————————- This Song is Presentation of Gospel Assembly Church Nepalgunj. ———————-

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

सरकारले अध्यादेश ल्याएपछि नेकपामा हंगामा, प्रचण्डको कडा आपत्ति

२०७७ मंसिर ३०, मंगलवार १२:२९
सत्तारुढ दल नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) का कार्यकारी अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डले संवैधानिक परिषद् सम्बन्धी संशोधन अध्यादेश तत्काल खारेज गर्न माग गर्नुभएको छ । आज बसेको मन्त्रिपरिषद् बैठकको सिफारिसमा राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले संवैधानिक परिषद (काम, कर्तव्य र कार्यविधि सम्बन्धी पहिलो संशोधन अध्यादेश, २०७७ जारी गर्नुभएको थियो । सरकारले ल्याएको उक्त […]