जुम्ला रिया गाउका १५ जना नेकपामा प्रवेश

  ।   २०७७ मंसिर ४, बिहीबार २१:२६

जुम्ला । कनकासुन्दरी गाउपालिका वडा नं. १ रिया गाउका १५ जनाले नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (नेकपा) मा प्रवेश गरेका छन् । अन्य विभिन्न पार्टी परित्याग गरि बिहिवार नेकपा प्रवेश गर्नेहरूलाई नेकपा कर्णाली प्रदेश सदस्य पुर्णप्रसाद धितालले अबिर र माला लगाइदिएर प्रवेश गराउनु भएको हो ।

नेकपाका नेता धितालका अनुसार नमराज कठायत, जयलाल कठायत, हिरालाल कठायत, प्रेम कठायत, रामलाल कठायत, कमल कठायत, बिर्खि कठायत, सुरेन्द्र कठायत, मन ब कठायत धामी, चमेली कठायत, अस्मिता कठायत, सुनिता कठायत, सृजना कठायत, राज ब कठायत र चन्द्र ब कठायत लगाएत स्थानीयहरु खुशी साथ प्रवेश गरेको बताउनु भयो ।

स्थानीय गाउलेहरुको भेलामा नेता धितालको सक्रियतामा १५ जनाको प्रवेशले स्थानीयमा रौनता थपिएको एक सहभागीले बताउनु भयो ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

जनस्वास्थ्यका मापदण्ड पालना गर्दै चाडपर्व मनाउन मुख्यमन्त्री पोखरेको अपिल

२०७७ मंसिर ४, बिहीबार २१:२६
बाँके । लुम्बिनी प्रदेशका मुख्यमन्त्री शङ्कर पोखरेलले सरकारद्वारा जारी जनस्वास्थ्यका मापदण्ड पूर्णरुपमा पालना गर्ने गरी चाडपर्व, जात्रा तथा उत्साव मनाउन सबैमा अपिल गर्नुभएको छ । नेपालीहरुको महान पर्व छठ, २०७७ को अवसरमा बिहीबार जारी गर्नुभएको शुभकामना सन्देशमा उहाँले स्वदेश तथा विदेशमा रहनुभएका सम्पूर्ण नेपाली दिदीबहिनी तथा दाजुभाइमा सुख, शान्ति, समृद्धि, […]

सम्बन्धित समाचार