बाँकेमा कोरोना संक्रमणबाट ५६ वर्षीया पुरुषको मृत्यु

  ।   २०७७ कार्तिक २३, आईतवार ०७:२४

बाँके । बाँकेमा कोरोनाका कारण रोल्पाका ६४ वर्षीया पुरुषको मृत्यु भएको छ ।

भेरी अस्पताल, नेपालगन्जमा उपचार गराइरहनु भएका लिवाङ्ग नगरपालिका ४, रोल्पाका ५६ वर्षीया पुरुषको गएको मध्य राती १२ः१० बजे मृत्यु भएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय, बाँकेका अधिकृत एवं कोरोनाका सम्पर्क ब्यक्ति बाबु नरेश श्रेष्ठले बताउनुभयो ।

योसँगै बाहिरी जिल्लाबाट बाँकेमा उपचार गराउन आउँदा मृत्यु हुनेको संख्या २८ पुगेको जिल्ला कोभिड– १९ संकट व्यवस्थापन केन्द्र (डीसीसीएमसी) बाँकेले जनाएको छ ।

Next Post

आईपीएलको इतिहासमा दिल्ली पहिलो पटक फाइनलमा प्रवेश

२०७७ कार्तिक २३, आईतवार ०७:२४
एजेन्सी । नेपाली लेग स्पिनर सन्दीप लामिछाने आबद्ध दिल्ली क्यापिटल्स इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) क्रिकेटको फाइनलमा प्रवेश गरेको छ । गएराति भएको दोस्रो क्वालिफायरमा सनराइजर्स हैदराबादलाई १७ रनले पराजित गर्दै दिल्ली फाइनलमा प्रवेश गरेको हो । शेख जायद क्रिकेट स्टेडियममा दिल्लीले दिएको १ सय ९० रनको लक्ष्यसहित जवाफी ब्याटिङ गरेको […]

सम्बन्धित समाचार