नेपालगन्जबाट काठमाडौका लागि ८ बजे उडान भरेको बुद्ध एयरको जाहाज १० बजे भैरहवामा अवतरण

  ।   २०८० जेष्ठ १२, शुक्रबार २२:४१

भैरहवा । नेपालगन्जबाट काठमाडौ उडेको बुद्ध एअरको जहाज गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल भैरहवामा अवतरण भएको छ । नेपालगन्जबाट यात्रु लिएर काठमाडौका लागि शुक्रवार राती ८ बजे उडेको बुद्ध एअरको यु फोर ४१० नम्बरको जहाज काठमाडौमा मौसम खराबका कारण अवतरण गर्न नसकेपछि राती १० बजेर ८ मिनेटमा भैरहवामा अवतरण गरेको हो ।  लगभग आधा घण्टाबढी काठमाडौ र सिमरा माथि आकाशमै घुमाउदा समेत काठमाडौ एअरपोर्टको मौसममा सुधार नआएपछि जहाजलाई भैरहवा डाइभर्ट गरिएको हो ।

Next Post

बुद्ध एयरले यात्रुलाई खाना र बासको व्यवस्था गर्‍यो

२०८० जेष्ठ १२, शुक्रबार २२:४१
भैरहवा । नेपालगन्जबाट यात्रु लिएर राती ८ बजे काठमाडौका लागि उडेको बुद्ध एअरको जहाज खराब मौसमका कारण काठमाडौमा अवतरण गर्न नसकेपछि २ घण्टा ८ मिनेटमा राती १० बजेर ८ बजेको समयमा गौतम बुद्ध अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल भैरहवामा अवतरण गर्‍यो ।  विमानमा आएका यात्रुहरूको आजको बास भैरहवामा नै हुने भएको छ । […]

सम्बन्धित समाचार