१० जना संक्रमित थपिए

  ।   २०७७ भाद्र १७, बुधबार २०:२३

बाँके । बाँके जिल्लामा आज बुधबार १० जना संक्रमित थपिएका छन् । भेरी अस्पताल PCR ल्याबबाट ९ र बागेश्वरी ल्याबबाट १ जना गरि १० जनामा कोरोना पुष्टि भएको फोकल पर्शन नरेश श्रेष्ठले जनाउनु भएको छ ।

फोकल पर्शन श्रेष्ठका अनुसार ५ पुरुष र ५ महिलामा कोरोना पुष्टि भए संग बाँके जिल्लामा कोरोना संक्रमितहरुको संख्या १ हजार ५९ पुगेको हो । हालसम्म ७ सय ५९ जनाको डिस्चार्ज भएको छ भने विभिन्न आइसोलेसनमा ३ सय ३० जना उपचाररत छन् । ६ जनाको मृत्यु भैसकेको छ ।

Next Post

Religion: Humanity

२०७७ भाद्र १७, बुधबार २०:२३
02, September, 2020: There is very thin line between humanity and religion believes. The difference between religion and humanity is that religion is the belief in and worship of a supernatural controlling power, especially a personal god or gods while humanity is mankind. The definition of humanity is the entire human race or the characteristics that belong […]

सम्बन्धित समाचार