बाँकेमा ४२ जनामा कोरोना पुष्टि

  ।   २०७७ भाद्र १६, मंगलवार २३:२८

बाँके । बाँकेमा ४२ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ । भेरी अस्पताल PCR ल्याबबाट ४१ र बागेश्वरी ल्याबबाट १ जना गरेर ४२ जनामा कोरोना पुष्टि भएको फोकल पर्शन नरेश श्रेष्ठको रिपोर्टमा उल्लेख गरिएको छ ।

फोकल पर्शन श्रेष्ठका अनुसार संक्रमितहरु महिला १७ र पुरुष २५ छन् । जिल्लामा संक्रमितको कुल संख्या १ हजार ८५ पुगेको छ भने ७ सय ७६ जना संक्रमित निको भएर घर फर्की सकेका छन । विभिन्न आइसोलेसनमा ३ सय ३३ जना उपचाररत छन् । अहिले सम्म ६ जनाको मृत्युु भएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

पेट्रोलको भाउ उकालो तिर

२०७७ भाद्र १६, मंगलवार २३:२८
नेपालगन्ज । सरकारले पेट्रोलको मूल्य बढाएको छ । नेपाल आयल निगमले मंगलबार मध्यरातपछि लागू हुने गरी लिटरमा २ दुई रुपैयाँ मूल्य बढाएको हो । अब पेट्रोलको मूल्य लिटरमा १०७ रुपैयाँ पुगेको छ । तर, डिजेल, मटितेल, हवाई इन्धन र खाना पकाउने ग्यासको मूल्य भने समायोजन गरिएको छैन । यसअघि साउन […]

सम्बन्धित समाचार