बाँकेमा १५४ वटा सवारी दुर्घटना, ८२ जनाले ज्यान गुमाए

  ।   २०७९ श्रावण २३, सोमबार १७:१३

संवाददाता, नेपालगंज ।

बाँकेमा गत आर्थिक बर्ष २०७८-०७९ को अवधिमा १५४ वटा सवारी दुर्घटना भएको छ । सवारी दुर्घटनामा संलग्न सवारी साधानहरु २०९ वटा छन ।

जसमा ट्रक टेकंर, टिप्पर, बस, जिप, कार, मोटरसाइकल, टेप्पो लगायतका सवारी साधानहरु रहेका छन । जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बाँकेको अपराध अनुसन्धान शाखाको विवरण अनुसार दुर्घटनामा परी ८२ जनाले ज्यान गुमाएका छन भने ८९ जना ब्यक्तिहरु गंम्भिर घाइते भएका छन ।

साउन देखी गत असार सम्म ३९ हजार ८४५ वटा सवारी साधानलाई कारबाही गर्दा २ करोड २५ लाख ६७ हजार ५ सय रुपैयाँ राजस्व संकलन भएको छ ।

जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय बाँके कार्य शाखाको विवरण अनुसार सडक दुर्घटना न्यूनिकरण, ट्राफिक ब्यवस्थापन सम्बन्धीको अन्र्तक्रिया, माईकिङ, पर्चा, पोष्टर, पम्लेट, सामुदायिक कक्षा संञ्चालन, विद्यार्थी लक्षित कक्षा संञ्चालन सहित ३ सय २९ पटक सचेतनामूलक कार्यहरु सम्पन्न गरिएको छ ।

 

Next Post

युनेस्को क्लबद्धारा अति विपन्न परिवारलाई आयआर्जनकालागि चल्ला वितरण

२०७९ श्रावण २३, सोमबार १७:१३
नेपालगञ्ज । कतार च्यारेटीको सहयोगमा बाँके युनेस्को क्लबले जिल्लाका चार वटा पालिकाका अति विपन्न र समस्यामा परेका परिवारलाई कुखुरा पालनका लागि चल्ला लगायत अन्य सामाग्री वितरण गरेको छ । क्लबले उनिहरुको जीवनस्तर उकासेर आर्थिक रुपमा सक्षम बनाउन कतार च्यारेटीको सहयोगमा सञ्चालन गरेको जिविकापार्जनका लागि कुखुरा पालन परियोजना अन्तर्गत ती चल्ला […]