नेपालगन्ज-४ का वडाबासीले भने´ हाम्रो नेता पुन नै हुन`

  ।   २०७९ बैशाख २७, मंगलवार १६:५६


नेपालगन्ज । नेपालगन्ज उपमहानगरपालिका वडा नं. ४ का वडाबासीले हाम्रो नेता माओवादी केन्द्र तर्फका अध्यक्षका उम्मेदवार गोपाल पुन हुन भन्दै र्‍यालीमा स्वतस्फूर्त सहभागी भएका छन् ।

सोमबार वडा ४ को बृहत र्‍यालीमा उम्मेदवार पुन संग हातेमालो गर्दै सर्वसाधारण सडकमा उत्रेका हुन् । दु:ख सुखमा वडाबासीको घरदैलो पुग्ने पुन यतिखेर उम्मेदवार भएको हेर्न पाउदा निकै खुशी लागेको छ, सर्वसाधारणको भनाइ छ । बि.सं. २०७४ मा हारबेहोरे पनि जनताको सेबा गर्न कहिलै छोडेनन । त्यसैले पनि मतदातको रोजाइमा पुन परेको मतदाता लक्ष्मी बिकले बताउनु भयो । यस्तै पुनले गरेका सामाजिक सेवाको वडा नं. ४ मा पुनकै चर्चा हुन थालेको वडाबासी बताउछन् ।

जनताको मन जित्न सफल उम्मेदवार पुनको माहोल बड्दै गएको छ । नेकपा माओवादी केन्द्रका पुन र एमालेका उम्मेदवार बीच प्रतिस्पर्धा हुने अनुमान गरिन्छ । राप्रपाले आफ्नो बिरासद जोगाउन हम्मेहम्मे परेको छ । तर प्रतिस्पर्धा भएपनि पुनको पल्ला भारी भएको अनुसन्धानले बताएको छ ।

Next Post

बाँकेमा स्थानीय तह निर्वाचन–२०७९ : कुन पालिकामा को बलियो ?

२०७९ बैशाख २७, मंगलवार १६:५६
संवाददाता, नेपालगंज। यसपटक बाँकेका ८ वटै स्थानीय तहमा कुन दलले चुनावी बाजी मार्ला भनेर अहिल्यै सहजै अनुमान गर्न कठिन छ । सत्ताधारी दलले नेपालगन्ज उपमहानगरपालिकामा केन्द्रबाट नै नगर प्रमुख नेपाली कांग्रेसलाई र उपप्रमुख जनता समाजवादी पार्टीलाई दिने निर्णय गरेको छ । वडामा मित्रवत् प्रतिष्पर्धा गर्ने गरी भएको यो निर्णय विरुद्ध […]