आलिया भट्टलाई कोरोना संक्रमण

  ।   २०७७ चैत्र २०, शुक्रबार ०८:५८

एजेन्सी । बलिउड अभिनेत्री आलिया भट्टलाई कोरोना संक्रमण भएको छ।

आलियाले आफूलाई कोरोना संक्रमण भएको सामाजिक सञ्जालमार्फत जानकारी दिनुभएको हो । उहाँले इन्स्टाग्राम पोस्टमा कोरोना परीक्षणमा आफूलाई पोजिटिभ देखिएको र आफू चिकित्सकको सल्लाहबमोजिम सुरक्षा प्रोटोकल पालन गर्दै होम क्वारेन्टाइनमा बसेको बताउनु भएको छ

यसअघि अभिनेता आमिर खान र गायक बप्पी लहरीलाई पनि कोरोना पुष्टि भएको थियो।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

खनाल-नेपाल समूहको स्थायी कमिटी बैठक बस्दै

२०७७ चैत्र २०, शुक्रबार ०८:५८
काठमाडौं । नेकपा एमाले खनाल–नेपाल समूहको स्थायी कमिटी बैठक बस्दैछ। शुक्रबार बिहान ११ बजे कलंकीस्थित एक वैंक्वेटमा बैठक बस्ने तय भएको स्थायी कमिटी सदस्य भीम आचार्यले जानकारी दिनुभयो । पार्टी अध्यक्ष तथा प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले एकलौटी ढंगले विधान संशोधन, केन्द्रीय कमिटी विस्तार तथा महाधिवेशन आयोजक कमिटी बनाएपछि खनाल–नेपाल समूहले […]