थप ६ हजार ३ सय ५१ पिसिआर परीक्षण, ७४२ जनामा कोरोना पुष्टि

  ।   २०७७ पुष ६, सोमबार १६:३०

काठमाडौं । पछिल्लो २४ घण्टामा ६ हजार ३ सय ५१ पिसिआर परीक्षण गर्दा मुलुकभर ७ सय ४२ जनामा कोरोना पुष्टि भएको छ। स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले दिएको जानकारीअनुसार हालसम्म १८ लाख ७७ हजार एक सय ८१ जनाको पिसीआर परीक्षण गरिएको छ।

आजसम्मको विवरणअनुसार देशभर सक्रिय संक्रमित ७ हजार ९ सय ७६ छन् । एक हजार ७९ संक्रमणमुक्त भएको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ। हालसम्म २ लाख ४४ हजार ७ सय ४३ जना संक्रमणमुक्त भएका छन्। निको हुनेको दर ९६ दशमलव १ प्रतिशत पुगेको छ।

कुल संक्रमित २ लाख ५४ हजार पाँच सय १४ जना छन्। बितेको २४ घण्टामा थप ७ जनाको मृत्यु भएको छ। नेपालमा हालसम्म कोरोनाकै कारण मृत्यु हुनेहरूको कुल संख्या १७ सय ९५ पुगेको पनि मन्त्रालयले जानकारी दिएको छ। क्वारेन्टाइनमा चार सय २१ जना छन्।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

प्रधानमन्त्री कप महिला राष्ट्रिय क्रिकेटः उद्घाटन खेल लुम्बिनी र प्रदेश २ बीच हुने

२०७७ पुष ६, सोमबार १६:३०
काठमाण्डौ । प्रधानमन्त्री कप महिला राष्ट्रिय क्रिकेट प्रतियोगिताको तालिका सार्वजनिक भएको छ । महिला र पुरुष दुवैको प्रधानमन्त्री कप पुस ११ गतेदेखि सुरु हुने भनिए पनि क्यानले महिलातर्फको तालिका सार्वजनिक गरेको हो । उद्घाटन खेलमा लुम्बिनी प्रदेश र प्रदेश नम्बर २ बीच प्रतिस्पर्धा हुने आयोजकले जनाएको छ । २० ओभरमा […]