पछिल्लो २४ घण्टामा बाँकेका १३ जनामा कोरोना पुष्टि, २२८ जना निको भइ डिस्चार्ज, बिरामी निको हुनेदर ८६.४५ प्रतिशत

  ।   २०७७ कार्तिक ९, आईतवार १८:४०

बाँके । पछिल्लो २४ घण्टामा बाँकेका आज १३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । योसँगै बाँकेमा दुई हजार ९९० जनामा कोरोना भाईरसको संक्रमण पुष्टि भएको जिल्ला कोभिड– १९ संकट व्यवस्थापन केन्द्र (डीसीसीएमसी) बाँकेले जनाएको छ ।

यस्तै पछिल्लो २४ घण्टा बाँके जिल्लाबाट कोरोना भाइरस (कोभिड– १९) पुष्टि भएका २२८ जना निको भइ डिस्चार्ज भएका छन् । बिहान १५७ र साँझ ७१ जना भएका  (डीसीसीएपसी) बाँकेले जनाएको छ ।

आइताबार डिस्चार्ज हुनेमा ७९ जना महिला र १४९ जना पुरुष रहेका छन् । योसँगै कोरोना संक्रमणबाट निको भई डिस्चार्ज हुनेको संख्या दुई हजार ५८५ जना पुगेको स्वास्थ्य कार्यालय बाँकेका कोरोना फोकल पर्सन श्रेष्ठले बताउनुभयो ।

बाँकेमा कोरोना बिरामी निको हुनेदर ८६.४५ प्रतिशत, मृत्यु दर १.०० प्रतिशत र रोगको प्रकोप दर ०.५० प्रतिशत रहेको जिल्ला कोभिड– १९ संकट व्यवस्थापन केन्द्र (डी.सीसी.एम.सी) बाँकेले जनाएको छ । अब बाँकेमा ३७५ जना सक्रिय सङ्क्रमित रहेका छन् ।

कोरोनाबाट बाँकेमा हालसम्म ३० जनाको मृत्यु भैसकेको छ ।

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

बडादशैंको मुख्य दिन आज विजयादशमीः उत्तम साइत १०ः१९ बजे

२०७७ कार्तिक ९, आईतवार १८:४०
काठमाडौं । दुर्गापक्षको मुख्य दिन आज विजयादशमी मान्यजनको हातबाट नवदुर्गाको प्रसादका रुपमा शुभ साइतको प्रतीक रातो टीका एवं समृद्धिको प्रतीक जमरा लगाएर मनाइँदैछ । घटस्थापनाका दिन स्थापना गरिएको घडाबाट अभिषेक गरी विजयादशमीको टीका लगाइन्छ । आश्विन शुक्ल दशमीका दिनमा मनाइने विजयादशमी पर्व आज हर्षोल्लासका साथ मान्यजनबाट दुर्गाभवानीको प्रसादस्वरुप टीका र […]