Jaijaikaar…… (जयजयकार……) | Nepali Christmas Song | 2020

  ।   २०७७ मंसिर २३, मंगलवार १५:४५

Jaijaikaar…… (जयजयकार……) Vocal: Kathrine Amy Basel Music/ Arrange/ Mix-Master: Vikas Basel Choir: Nilu & Sandeepa Choreography: Pratima Bashayal/ Chandra Prakash Chaudhary Editing: Raj Kumar Chaudhary Dancers: Karuna, Sandeepa, Nisha, Shraddha, Anumika, Anjila, Priskila, Salomi, Ruth

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Next Post

विश्वको सर्वोच्च शिखर सगरमाथाको उचाइ अब ८ हजार ८ सय ४८ दशमलव ८६ मिटर

२०७७ मंसिर २३, मंगलवार १५:४५
विश्वको सर्वोच्च शिखर सगरमाथाको उचाइ बढेको छ । आज दिउँसो नेपाल र चीन सरकारले संयुक्त रूपमा पत्रकार सम्मेलन गरी नयाँ उचाइ ८ हजार ८ सय ४८ दशमलव ८६ मिटर सार्वजनिक गरेका हुन् । नेपाल सरकार र चीन सरकारी टोलीद्वारा छुट्टाछुट्टै रूपमा सगरमाथाको उचाइ मापन गरी प्रतिवेदन दुवैतर्फका प्राविधिकलाई बुझाइएको थियो […]